Prekių pristatymas ir apmokėjimas

Norint atsiskaityti už mūsų prekes, prekių krepšelyje pasirinkite prekių apmokėjimo būdą:

a) Apmokėjimas per jūsų e-bankininkystę bei kiti apmokėjimo būdai. Viso yra 20+ apmokėjimo būdų (mokėjimas grynais, el.bankininkyste, išsimokėtinai ir kiti).  Norėdami sumokėti už išsirinktas prekes, pasirinkite banką, ar kitą apmokėjimo būdą kuriuo atsiskaitysite už prekes, mūsų e-praduotuvė nukreips jus į pasirinktą elektroninės bankininkystės sistemą arba pateiks instrukcijas apie kitus apmokėjimo būdus. (per paysera.lt mokėjimo sistemą).

b) Apmokėjimas per PayPal mokėjimo sistemą arba kreditine/debetine kortele. Pasirinkus šį būdą, Jūs būsite nukreipti į PayPal puslapį kur reikės suvesti savo PayPal vartotojo duomenis, arba, įvesti kreditinės/debetinės kortelės duomenis ir apmokėti tiesiai iš kortelės.

Prekes pristatome į jūsų biurą ar namus šiais būdais:

a) Paprasta LIETUVOS PAŠTO siunta. Jums bus suteiktas siuntos sekimo numeris kurį suvedus www.post.lt galėsite sekti savo siuntos kelią. Siuntinys atnešamas jums į namus ar biurą. Jeigu jūsų tuo metu nėra namuose, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas apie siuntinį, kurį jums reikės atsiimti patiems nurodytame pašto skyriuje. Šis siuntimo būdas yra NEMOKAMAS.
Siuntimui Lietuvoje. Prekių pristatymas užtrunka 2-5 darbo dienas. Jei norite, kad prekės būtų pristatomos EXPRESS būdu (1-2 darbo dienos), susisiekite nurodytais kontaktais ir aptarsime šią pristatymo galimybę
Siuntimui užsienyje. Prekių pristatymas nemokamas ir prekes pristatyti užtrunka 1-2 savaitės (Europa 1 savaitė, už Europos ribų iki dviejų).

Užsisakius papuošalą Jums suteikiama:

✔︎ Nemokamas pristatymas
✔︎ Aukščiausia kokybė
✔︎ 30-ties dienų pinigų grąžinimo garantija
✔︎ 6-ių mėnesių papuošalo taisymo garantija
✔︎ Papuošalo keitimo garantija

papuosalai-internetu-nemokamas-pristatymas

papuosalai internetu pirkti