veimotti papuošalų kūryba, medžiagos!

veimotti papuošalai – aukščiausios kokybės, sukurti su visa meile bei visišku atsidavimu, Jums!
Prieš metus kilusi mintis kurti papuošalus išsirutuliojo į dizaino piešimą, konsultacijas su draugais, juvelyrais. Pasisekė, kad pavyko sutikti labai puikią juvelyrę, kuri mano dizaino „keverzones“ ant popieriaus lapo sugebėjo paversti į tikrus papuošalus. Oi koks buvo geras jausmas laikyti rankoje ne savo pieštą papuošalo eskizą, o jau tikrą, gyvą papuošalą!

Pagrindinė visų papuošalų medžiaga – 925 prabos sidabras. Sidabras buvo pasirinktas neatsitiktinai. Tai yra taurusis metalas, kuris vertinamas visame pasaulyje ir papuošalai pagaminti iš jo, labai stulbinančiai atrodo ant kūno. Būtent dėl to sidabras buvo pasirinktas kaip pagrindinė medžiaga veimotti papuošalams kurti.
Visi papuošalai yra auksuoti 24 karatų auksu. Tai pati gryniausia auksavimo forma (99% aukso), kuri leidžia nešioti papuošalus dengtus tikru auksu. Viena dalis žmonių mėgsta tik sidabrinius papuošalus, kai tuo tarpu kita – tik auksinius. Norint sukurti juvelyriką prieinamą Jums visoms, teko pasirinkti kurti ne gryno aukso papuošalus, bet gryno auksavimo papuošalus. Tam, kad galėtumėte rinktis papuošalą pagal savo poreikius – sidabrinius ar auksuotus, o papuošalų kaina būtų lengvai prieinama!

Visi papuošalai yra inkrustuoti tikraisiais gėlavandeniais perlais arba aukščiausios kokybės cirkonio akmenukais.
XX amžiaus pradžioje, padidėjus perlų paklausai, pradėtos kurti moliuskų fermos, kuriose buvo auginami gėlavandeniai perlai. Perlai gali būti įvairių spalvų, tačiau, norint matyti natūraliausią spalvą, veimotti papuošaluose yra naudojami baltos spalvos gėlavandeniai perlai.
Moliuskas perlą, kuris būtų tinkamas juvelyrikos gamybai, užaugina maždaug per vienerius metus!
Bespalviai, švytintys cirkoniai yra beveik tokio paties kietumo kaip deimantai ir yra vertinami pagal deimantų spalvingumo skalę – “D” raide. Skalė apibūdina kristalų spalvingumą, skaidrumą  nuo “Z” iki “D” raidės, kur “D” apibūdina skaidriausią ir bespalvingiausią kristalo išvaizdą.

Visi papuošalai yra gaminami kompetentingiausių juvelyrų, o kol jie gaminami – kasdien dirbu ties naujų papuošalų dizainu, jų kūrybos!

Linkėjimai,
Artūras

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *