5 priežastys užsisakyti papuošalą jau dabar

veimotti prekinis ženklas žengia savo pirmuosius žingsnius juvelyrikos pasaulyje.
Balandžio 3 diena – šio prekinio ženklo pradžia ir visą mėnesį iki pat Gegužės 2 dienos bus priimami išankstiniai užsakymai ir paskelbtos įvairios dovanos Jums!
Šis laikotarpis pasirinktas todėl, kad lengviau pavyktų matyti kurie papuošalai tapo Jūsų mėgstamiausi, kurie ne taip. Šis mėnuo leis puikiai pasiruošti kasdieniniam užsakymų srautui ateityje, tad, prieš priimandamas išankstinius užsakymus Balandžio 3 –  Gegužės 2 dienomis, Jums pristatau penkias priežastis dėl ko būtent dabar yra tinkamiausias metas užsisakyti savo pamėgtą „veimotti“ papuošalą:

1. Nemokamas siuntimas. Užsisakius papuošalą šiuo laikotarpiu, Jums priklauso nemokamas siuntimas, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje būtumėte. Jums nereikia nerimauti dėl siuntimo išlaidų!
2. 10% nuolaida prekių krepšeliui. Nesvarbu, kokia suma norite apsipirkti, Jūsų visam prekių krepšeliui suteikiama 10% nuolaida. Kad sutaupytumėte dar labiau!
3. Galimybė laimėt „Mockberg“ laikrodį. Kiekvienas Jūsų užsakymas dalyvauja konkurse ir jau gegužės 3 dieną bus paskelbtas nugalėtojas, laimėjęs stilingą „Mockberg“ laikrodį. Kartu su savo nusipirktu papuošalu gausite papildomai dovanų – laikrodį. Kad pavasarį švytėtumėt visapusiškai!
4. Konkursas laimėt pamėgtą papuošalą. Užsukę į facebook puslapį , pamatysite konkursą, kurio salygos labai paprastos. Po nuotrauka pakomentuokite Jums labiausiai patikusio papuošalo pavadinimą bei pasidalinkite su savo facebook draugais šia nuotrauka. Tik tiek ir jau Gegužės 3d. bus išrinktas nugalėtojas, laimėjęs jam/jai patikusį papuošalą!
5. Prisidėjimas prie istorijos. Šis prekinis ženklas yra kupinas ambicijų, tad kviečiu būti pirmai kuri pasipuoš veimotti papuošalais ir kartu su visu „veimotti“ kurti naujo prekinio ženklo istoriją!

Visa tai pasiekiama Balandžio 3 – Gegužės 2 dienomis. Prekių krepšelyje ties „Kupono kodas“ suveskite žodį „veimottinew“ ir visa tai, kas aukščiau paminėta, bus Jūsų!
Užsakyti papuošalai bei laimėtas laikrodis bus išsiųsti Gegužės 3 dieną bei užtruks kelias darbo dienas pristatyti Lietuvos teritorijoje, o 8 – 12 darbo dienų – užsieniui.
Iki pasimatymo,
Nepamirškime bendrauti socialiniuose tinkluose:

facebook puslapis
instagram puslapis

2 thoughts on “5 priežastys užsisakyti papuošalą jau dabar

  1. Originaliai parasyta, galeciau skaityti visa diena 🙂

  2. Labai idomu ir labai faina skaityti 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *